Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Gerber

Gerber

https://www.gerbergear.com/en-us


Компанія Gerber з'явилася в 1939 році. Заснував цю фірму Джозеф Гербер, який до моменту заснування виробництва займався рекламним бізнесом. Гербер заснував підприємство, назване на його честь, і згодом ця компанія набула всесвітньої популярності. Фірма

випускає ножі, інструменти та похідне спорядження. Зокрема, під маркою Gerber виробляються ефективні туристичні сокири, пили, складні лопати, кресала, точильні пристосування.


Можна сказати, що сьогодні компанія Gerber на ринок виводить практично всі вироби, які належать до категорії товарів для активного відпочинку. Зокрема, і ліхтарі, деякі з них застосовуються в армії Сполучених Штатів. Ножі бренду Gerber характеризуються великим різноманіттям. Серед асортименту представлені і складні екземпляри, і моделі з фіксованим клинком. Ножі годяться для будь-яких цілей і ситуацій. Вся лінійка ножів представлена міцними виробами, досить потужними і в той же час легкими за вагою.


Великий успіх у користувачів заслужили бойові та ножі для виживання. Деякі екземпляри мають більш сучасний дизайн. Інші виконані з урахуванням смаків традиційних і консервативних покупців. Також виробник Gerber відомий і своїми ножами для рибалок. Ці моделі виглядають, як обробні, вони мають різну форму леза і рукояті. Прекрасні ножі сподобаються не тільки рибалкам, а й усім тим, хто хоче у себе на кухні мати хороший обробний інструмент.


Затребувані у покупців і мультитули торгової марки Gerber. Добротні та функціональні пристосування часто застосовуються в побуті. Зараз мультитули бренду по праву можна вважати найкращими в сегменті за співвідношенням функціонал-якість.


Компанія Gerber співпрацювала з відомим експертом з виживання Беаром Гріллсом. Підсумком кооперації стала розробка лінійки, названої Gerber Bear Grylls. До цієї лінійки належать практичні та надійні продукти на допомогу вижівальщікам, туристам, екстремалам, мандрівникам. Набори для виживання ефективно виконують свої функції, і забезпечені інструкціями щодо правил поведінки в складній ситуації.


Товари фірми Gerber популярність здобули у багатьох користувачів. І у звичайних людей, і також у тих, хто всерйоз захоплюється туризмом і активним відпочинком. І ножі, і інші вироби прекрасно виконують завдання, покладені на них. І практично в будь-якому можливому випадку така модель виручить свого власника. Використовують зручні вироби мисливці, дачники, рибалки, туристи, автомобілісти.


Ніж Gerber Highbrow Green

Ніж Gerber Highbrow Green

Складаний напівавтоматичний ніж для використання у туризмі. Тип ножового замку – Pivot Lock. Зручно розкривати як правою, так і лівою рукою. В основі моделі – сталь марки 7Cr17MoV, а ручка виготовлена..

1348.00 грн

Ніж Gerber Moment Folding Sheath

Ніж Gerber Moment Folding Sheath

Ніж Gerber Moment Folding Sheath DP FE - повнорозмірний складаний мисливський ніж, призначений для оброблення видобутої на полюванні дичини та вирішення інших завдань. Лезо drop-point має гарні ріжучі..

1120.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)