Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Эколог

Эколог

http://teren.net.ua/index.htm

У серпні 2011 року товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «Еколог» відзначило свій двадцятирічний ювілей.
    Білаш Микола Павлович (01/08/1944 – 21/06/2004) – лідер, який зібрав навколо себе однодумців і фахівців, які направили їх сили на виробництво виробів, не аналогів в Україні - це спеціальні засоби для правоохоронних органів. 1995 року з'явилася граната зі сльозогінним газом, а 1997 року були розроблені та запущені у виробництво перші в Україні патрони Терен-3П з «гумової» (пластизолевой пружною) кулею несмертельної дії для розробленої під них пістолета АЕ-790G, що стріляв цими патронами в напівавтоматичному режимі.
    Основними видами діяльності підприємства є:
- розробка та виробництво спецзасобів, що застосовуються правоохоронними органами для припинення правопорушень, масових заворушень, терористичних актів; 
- розробка та виробництво спецзасобів індивідуального самозахисту та активного оборони для цивільного населення; - розробка та виготовлення засобів догляду за зброєю.  
Усі вироби пройшли санітарно-гігієнічну експертизу та мають відповідні українському законодавству дозволу на застосування. Основні види продукції сертифіковані та мають сертифікати відповідності.

    Перелік основний продукції включає кілька десятків найменувань виробів: це аерозольні балони зі сльозогінним та дратівливим речовиною різних модифікацій, патрони для газових та сигнальних пістолетів та револьверів калібрів 8мм та 9мм, патрони з еластичною кулею ударно-травматичної нелетальної дії для пістолетів та револьверів, а також патрони нелетальної дії для гладкоствольних рушниць 12 калібру. Для спецпідрозділів правоохоронних органів розроблені та виробляються спеціальні пристрої миттєвого розпилення (світлозвукові та газові гранати). Для догляду за зброєю випускаються засоби для чищення та змащення стволів у різних упаковках. ТОВ НВП «Еколог» постійно працює над випуском нових виробів як самостійно, і разом із своїми партнерами. В 2011 році вперше в Україні освоєно виробництво струменевих балонів «Шип», а також аерозольних балонів серії «Перець» на основі витяжки з натурального червоного перцю - капсаїцину.Балон газовий Перець-1Б

Балон газовий Перець-1Б

Вироби "Перець-1Б" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту та являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та подразнюючої..

114.00 грн

Балон газовий Терен - 1Б

Балон газовий Терен - 1Б

Вироби "Терен - 1Б" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту та являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та дратівливої..

114.00 грн

Мастило Терен ОС

Мастило Терен ОС

Рушневе мастило Терен-ОС (нейтральна) призначена для змащування будь-яких металевих деталей зброї та для їх довгострокового захисту від корозії; воно з успіхом використовується також для мастила метал..

55.00 грн

Балон газовий Перець-1М

Балон газовий Перець-1М

Вироби "Перець-1М" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту та являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та дратівливої ..

80.00 грн

Балон газовий Перець-4

Балон газовий Перець-4

Вироби "Перець-4" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту та являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та подразнюючої ..

114.00 грн

Балон газовий Терен - 4

Балон газовий Терен - 4

Вироби "Терен - 4" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та дратівливої ​..

130.00 грн

Балон газовий Терен-1М

Балон газовий Терен-1М

Вироби "Терен-1М" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту і являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та дратівливої ​​..

80.00 грн

Балон газовий Шип-1

Балон газовий Шип-1

Вироби "Шип-1" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту та являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та подразнюючої дії..

75.00 грн

Балон газовий Шип-1м

Балон газовий Шип-1м

Вироби "Шип-1м" призначені для використання цивільними особами як засіб самозахисту та являють собою балони аерозольного типу, заповнені препаратом, що містить речовину сльозогінної та дратівливої ​​д..

80.00 грн

Змивка Терен для видалення пластизолю

Змивка Терен для видалення пластизолю

Змивка Терен призначена для розм'якшення та видалення нальоту пластизолі зі стовбурів травматичної та гладкоствольної зброї після стрільби патронами з еластичними кулями. Змивка розфасовується в пласт..

40.00 грн

Патрон-імітатор (фальшпатрон) кал. 12

Патрон-імітатор (фальшпатрон) кал. 12

..

30.00 грн

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)