Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Docter

Docter


https://noblex-germany.com/index.php/de/

Історія компанії, що неодноразово змінювала власників і назви, довгий час була тісно пов'язана з одним пов'язана з одним із динозаврів світу оптики, а саме з легендарним ім'ям Карл Цейсс (Carl Zeiss). Через кілька років після закінчення Другої світової війни, коли справи Carl Zeiss знову пішли в гору, 1952 року було ухвалено рішення розмістити частину виробництва в місті Айсфелд (Eisfeld) у Тюрінгії. Спочатку новий завод виробляв комплектуючі, але незабаром перейшов на самостійний випуск готової продукції - зокрема 35 мм фотокамер "Werra", випущених серією понад 1 млн одиниць. У середині 60х років на завод в Айсфелді було повністю переведено виробництво біноклів і прицілів Carl Ziess, а з 70х років підприємство стало і центром розробки нових моделей і принципів. У період розквіту на заводі працювало 1100 осіб, випускаючи до 300000 одиниць мисливської і спортивної оптики на рік.

 

Але потім прийшли нові часи, а на ринок мисливської оптики - нові потужні гравці. В умовах конкуренції, що дедалі загострюється, і "перегонів на виживання" завод в Айсфілді 1991 року був проданий Бернхарду Доктеру. У той момент на підприємстві працювало вже вдвічі менше співробітників, ніж у "золоті вісімдесяті", відтепер компанія називалася Docter Optic Eisfeld GmbH і продовжувала випускати біноклі, оптичні приціли, оптику та оптико-електронне обладнання. Уже наприкінці 1997 року компанія Docter Optic увійшла до складу Analytik Jena Gmbh. Саме в цей час компанія Docter Optics в Айсфельді однією з перших у світі розпочала роботу в новому для ринку напрямку - мініатюризації коліматорних прицілів. Зразок цей вийшов настільки вдалим, що тут же став еталоном для копіювання конкурентами. Настільки точного копіювання, що навіть кріплення коліматора, запропоноване Docter Optic, дуже швидко стало універсальним. І сьогодні коліматорні приціли Docter Sight залишаються еталоном якості та ергономічності. Загалом, незважаючи на те, що зовсім недавно, у травні 2016 року у виробництва в Айсфельді знову з'явився новий власник - Noblex Gmbh, за майбутнє прицілів із маркою Docter турбуватися не варто, настільки впевнено і міцно займають вони свою достатньою мірою велику нішу на ринку.

 

Під брендом "DOCTER" випускаються оптичні та коліматорні приціли "Docter Sight", туристичні та військові біноклі, прилади нічного бачення, компактні прожектори. Компанія не хвалиться широким асортиментом моделей своєї продукції, але кожен товар, маркований її фірмовим логотипом, вивірений до 0,01 мм і доведений до граничної досконалості. Державні органи США і низки європейських країн замовляють їх для посилення бойової потужності спецслужб і військових.

 

Наприклад, прицілы DOCTER®sport розроблені спеціально для різних дисциплін спортивної стрільби, їх відрізняє високоточна механіка і збалансованість конструкції. Прицільна марка у них не змінюється при зміні кратності збільшення, а високі збільшувальні можливості доповнені механізмом балансування паралакса об'єктива.

 

Серія DOCTER®classic – гідне рішення для будь-якого полювання, їхні чудові оптичні параметри, абсолютна надійність у будь-яких погодних умовах, відмінний діапазон збільшень і привабливий дизайн, будуть незамінні в арсеналі справжнього мисливця. мисливця. Вони компактні, мають невелику вагу, збільшену робочу відстань між оком і окуляром, оптика не потіє при перепадах температури, завдяки азотному наповненню.

 

Моделі з серії DOCTER®basic оптимальні для різних типів полювання, зокрема для облавного, гірського та полювання на велику дичину. Ці приціли компактні та легкі, вирізняються великим полем візуалізації, високою контрастністю, регулюванням освітлення точки прицілювання з її ідеальною видимістю в будь-яких метеоумовах.

 

Що стосується лінійки під назвою DOCTER®unipoint, то вона включає в себе модифікації з класичним дизайном, зі стійким до зовнішніх впливів корпусом, продуманим розташуванням органів управління. Цю серію відрізняє унікальна цифрова технологія підсвічування з регулюванням яскравості для денних і сутінкових полювань, кільце кратності збільшення, як правило, має малий хід для прискорення цієї маніпуляції. До переваг серії необхідно додати використання в конструкції моделей просвітлювального багатошарового покриття DOCTER®multitop, запатентованого компанією, яке дає можливість мисливцеві розраховувати на максимальний результат в умовах слабкої освітленості.

 

Саме назва серії DOCTER®comfort передбачає наявність певних зручностей експлуатації цих прицілів. Червона мітка в такому прицілі постійно готова до використання і самостійно підбирає налаштування яскравості в момент прицілювання, такий приціл не потребує ручного коригування. Це дає змогу мисливцеві повністю зосередитися на полюванні.

 

Представлений на ринок оптичних приладів DOCTER®sight II plus, встановив нові стандарти в світі прицілів. Його надкомпактність, мала вага, надійність і зручність застосування, дають змогу говорити про лідерство в сегменті коліматорних прицілів. При знятті захисної кришки, він миттєво готовий до дії, його корпус виконаний з високоміцної сталі та анодованих алюмінієвих з'єднань. Автоматичний контроль і анатомічно адаптована яскравість освітлення точки, а також дволінзова високопродуктивна оптична система разом із великою площею лінзи гарантують граничне комфортне прицілювання. Такі характеристики забезпечують універсальність використання моделі - для полювання, спорту, армії та спецпідрозділів.

 

Модифікація DOCTER®sight III – нове, вдосконалене покоління коліматорних прицілів, його конструкція виготовляється зі спеціального алюмінієвого сплаву, вона комплектується водонепроникною монтажною пластиною, адаптована для нічного бачення і має індикатор заряду батареї, яка забезпечує тривалу автономну роботу. DOCTER®sight II і III легко встановлюються на різні види зброї, завдяки спеціальним монтажним адаптерам. зброї, завдяки спеціальним монтажним адаптерам.

 

 

 


Приціл Docter Basic 1-4x24

Приціл Docter Basic 1-4x24

Кратність збільшення:x 1 – 4Діаметр об'єктива:24 ммДіаметр центральної трубки:30 ммДіаметр вихідної зіниці:15.0 – 6.0 ммРобоча відстань від окуляра до ока:90 ммПокриття лінз:Docter®multitopСутінк..

45100.00 грн

Приціл Docter Classic 2.5-10x48

Приціл Docter Classic 2.5-10x48

Кратність збільшення:x 2.5-10Діаметр об'єктива:48 ммДіаметр центральної трубки:30 ммДіаметр вихідної зіниці15.0 – 4.8 ммРобоча відстань від окуляра до ока80 ммПокриття лінзDocter®multitopСутінков..

40836.00 грн

Приціл Docter Classic 3-12x56

Приціл Docter Classic 3-12x56

Кратність збільшення:x 3-12Діаметр об'єктива:56 ммДіаметр центральної трубки:30 ммДіаметр вихідної зіниці:15.4 – 4.7 ммРобоча відстань від окуляра до ока:80 ммПокриття лінз:Docter®multitopСутінко..

39032.00 грн

Приціл Docter Classic 8x56

Приціл Docter Classic 8x56

Кратність збільшення:x 8Діаметр об'єктива:56 ммДіаметр центральної трубки:30 ммДіаметр вихідної зіниці:7 ммРобоча відстань від окуляра до ока:80 ммПокриття лінз:Docter®multitopСутінкове число:&nb..

33210.00 грн

Приціл Docter Unipoint 2.5-10x50

Приціл Docter Unipoint 2.5-10x50

Кратність збільшення:x 2.5-10Діаметр об'єктива:50 ммДіаметр центральної трубки:30 ммДіаметр вихідної зіниці:15.0 – 4.9 ммРобоча відстань від окуляра до ока:85 ммПокриття лінз:Docter®multitopСутін..

47478.00 грн

Приціл Docter V6 1-6x24

Приціл Docter V6 1-6x24

Оптичний приціл Docter V6 1-6x24/R з сіткою 4I з підсвічуванням поєднує в собі «найкраще з двох світів»: в одному компактному оптичному приладі поєднані переваги прицілу коліматорного і оптичного приц..

57031.00 грн

Приціл Docter Sight C

Приціл Docter Sight C

Коліматорні приціли Docter є відмінними оптичними прицільними пристроями сучасної конструкції. Завдяки своєму малому розміру та вазі, а також компактній безтрубній конструкції ці приціли надають багат..

11890.00 грн

Приціл Docter Sight III

Приціл Docter Sight III

Приціл коліматорний Docter Sight III відкритого типу з інтенсивністю світіння прицільної марки, що автоматично регулюється. Двохлінзова оптична система зі спеціальним внутрішнім покриттям, що відбиває..

14965.00 грн

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)