Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Caesar Guerini

Caesar Guerini

Полювання є найдавнішим ремеслом, яким займається людина.

За цей час його знаряддя полювання вдосконалювалися разом з його зростаючими потребами, змінювалися і досягли технічних та естетичних характеристик сучасних рушниць, в яких надійність функціонування поєднана з красою зовнішнього вигляду.   

https://www.caesarguerini.it/ru

На сьогоднішній день ринок пропонує рушниці всіх видів від різних виробників.

Багато видів рушниць не мають елегантного зовнішнього вигляду, але є цілком надійними.
Однак, такі рушниці не до вподоби тим, хто перетворює полювання на мистецтво, а не просто вбачає в цьому здобич тварин.
Завод Caesar Guerini об'єднує обидві особливості: естетику і довговічність, що пресує своїм рушницям.
Багаточисельні моделі рушниць заводу Caesar Guerini призначено для вишуканих і вимогливих клієнтів, які надають перевагу зброї з особливо відточеними деталями, бездоганною механікою, винятковими характеристиками балістики і легким прицілом.

Користуючись рушницями заводу Caesar Guerini, стрілець задовольняє своє бажання володіти рушницею, яка підходить для будь-якої ситуації, чи то полювання, чи то спортивні змагання, і веде до надійного досягнення результатів.Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12

Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12

Рушниця Caesar Guerini Maxum Sporting k. 12   Caesar Guerini Maxum Sporting - спортивна рушниця з бічними фальшдосками, прикрашеними витонченим гравіюванням з рослинним орнаментом. С..

151905.00 грн

Чохол для зброї Caesar Guerini

Чохол для зброї Caesar Guerini

Чохол Caesar Guerini виготовлений із міцного нейлону та призначений для зберігання та транспортування зброї. Для більш комфортного перенесення передбачена ручка та регульований плечовий ремінь. Загаль..

2788.00 грн

Рушниця Caesar Guerini Essex k. 20

Рушниця Caesar Guerini Essex k. 20

Рушниця Caesar Guerini Essex k. 20Caesar Guerini Essex - рушниця з бічними фальшдосками, прикрашеними витонченою гравіюванням. Стовбури мають патронники завдовжки 76 мм.Стовбури рушниць Caesar Gu..

135628.00 грн

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)