Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Buck Knives

Buck Knives

https://www.buckknives.com/

BUCK KNIVES INC - ЦЕ СУПЕРСУЧАСНА КОМПАНІЯ З МАСШТАБНИМ ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНИМ ВИРОБНИЦТВОМ.

 

Знаменитий ножовий бренд Buck на північноамериканському континенті вже давно став синонімом словосполучення "якісний ніж". Сьогодні чудові вироби компанії Buck Knives займають лідируючі позиції на ринку США і є вельми затребуваним товаром для експорту в багато країн світу. У лінійці продукції фірми ви знайдете чудові за своєю якістю і дизайном моделі як з фіксованим клинком, так і зі складним лезом. На даний момент компанія Buck Knives випускає близько дванадцяти тисяч одиниць продукції щодня, і на кожне з цих високоякісних виробів знаходиться покупець.

 

А починалася історія цієї фірми понад століття тому, коли її майбутній батько-засновник Хойт Бак був ще зовсім юним і працював у канзаського коваля в як підмайстер. Гостроту і чіпкість його розуму підтверджує той факт, що вже у тринадцятирічному віці він знайшов спосіб поліпшити технологію обробки лез для мотик, завдяки якій вони стали тримати заточку набагато довше. В надалі саме ця технологія стала основною в процесі створення ножових лез, які молодий чоловік почав виготовляти вручну з напилків, що відслужили свій вік напилків, що відслужили свій вік. Їхня вуглецева сталь вирізнялася високою міцністю, тому й ножі з них виходили відмінні.

 

Стремління до досягнення максимально можливої якості й сьогодні залишається головним керівним принципом компанії Buck Knives. керівним принципом компанії Buck Knives. Її керівництво і провідні фахівці ніколи не займаються сумнівними експериментами з неперевіреними технологіями. Девіз - "тільки найнадійніше і найкраще" - повністю виправдовує себе. У 1964-му році справжню революцію на ринку ножових виробів зробила вже згадувана модель 110 Folding Hunter, що стала першим у світі "складником" з фіксатором леза. Цей складаний ніж і в наші дні залишається одним із найпопулярніших у покупців продукції, що випускається під брендом Buck.

 

В надалі компанія зробила основний акцент на впровадження найпередовіших технологій, зниження собівартості ножів і розширення їхнього асортименту. Завдяки цьому Buck Knives зуміла охопити практично всі ринкові цінові сегменти. сегменти: від елітних колекційних виробів до зовсім недорогих кишенькових ножів для повсякденного використання.

 

В даний момент основним матеріалом для виготовлення лез ножів ножів Buck служить нержавіюча сталь марок 425-М і 420HC. Для виробів підвищеної міцності використовують сталі марок BG-42 і ATS-34. У широкому асортименті фірми ви знайдете і ножі з клинками з нержавіючої хромо-нікеле-алюмінієвої сталі 17-7PH, що вирізняється високою стійкістю до впливу морської води. Фахівці компанії Buck Knives розробили і впровадили у виробництво цілу низку моделей з титановим напиленням лез, завдяки якому термін служби ножів збільшується у п'ять разів порівняно зі звичайними лезами.

 

Усі леза ножів Buck піддаються процесу триступеневого глибокого полірування, що задає їм дуже високі параметри корозійної стійкості. До переліку сучасних технологій, що використовуються компанією, входять триступеневе загартування і точно вивірений за часом відпуск, лазерне заточування і різання. Автоматизація процесу проектування моделей допомагає Buck Knives постійно випереджати конкурентів, пропонуючи покупцям вироби гарантовано високої якості. Чудовий дизайн і найвищі споживчі параметри ножів Buck були багаторазово відзначені престижними професійними преміями та нагородами. 

 

 


Ніж Buck Diamondback 473

Ніж Buck Diamondback 473

Компанія Buck випустила черговий нескладний мисливський ніж, що має простий, але привабливий дизайн, розробники дали цій моделі назву Diamondback Guide Drop Point 473BKSB.І справді, ім'я цієї моделі п..

1312.00 грн

Ніж Buck Selkirk

Ніж Buck Selkirk

Загальна довжина: 241 ммДовжина клинка: 117 ммМатеріал клинка: 420HCМатеріал руків'я: MicartaМатеріал піхов: нейлонВага: 216 г ..

4440.00 грн

Ніж Buck ErgoHunter Adrenaline-Pro

Ніж Buck ErgoHunter Adrenaline-Pro

Ніж Buck ErgoHunter Adrenaline-ProУ співпраці з популярним американським мисливцем Хейлі Хіт Бак розроблено кишеньковий ніж ErgoHunter Adrenaline Pro. Ергономічна ручка із зеленими вставками з Dymondw..

9143.00 грн

Ніж Buck Silver Creek Bait Knife

Ніж Buck Silver Creek Bait Knife

Buck Silver Creek Bait Knife має лезо з нержавіючої сталі 420J2. Лезо має антикорозійне покриття із сірого титану. Рукоятка оснащена прогумованою накладкою синього кольору для надійного захоплення. Ні..

1968.00 грн

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)