Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Brynje

Brynje

https://www.brynje-shop.com/

Brynje of Norway - топ-компанія, яка робить речі для професіоналів. У їхньому одязі підкорюють найсуворіші гори та місця з найхолоднішим кліматом.


Фирма Brynje основана в 1887 году. Саме відтоді й діє її слоган "Keeps You Warm, Dry and Strong" - "Зберігаючи Вас у теплі, сухості та доброму здоров'ї".
Brynje розробляє, виробляє, продає всередині країни та експортує високотехнологічні теплий одяг і натільну білизну вже починаючи з 1950-х років. Основні споживачі - армія, представники професій, які змушені працювати в складних погодних умовах і люди, які віддають перевагу активному відпочинку...

Структура текстилю Brynje така, що вологе і гаряче повітря, що випаровується тілом людини, яка носить цю термобілизну, негайно випаровується в зовнішні шари одягу, так само виводиться і піт.

Між термобілизною та шкірою створюється прошарок нагрітого повітря, який, власне, і гріє власника одягу. Завдяки відмінним вологовідвідним властивостям, термобілизна Brynje завжди суха зсередини, в той час як традиційна вовняна натільна білизна не гігроскопічна і не здатна настільки швидко відводити піт і водяну пару, через що швидко намокає під час потіння. Відомо, що людина швидко замерзає, якщо її натільна намокає. З одягом від Brynje нічого подібного не відбувається. Текстиль Brynje Super Thermo не тільки тільки чудово гріє і відводить піт і водяну пару, він ще й прекрасно і дуже швидко сохне, що важливо під час прання в похідних умовах.


Термобілизна Arctic от Brynje (комплект)

Термобілизна Arctic от Brynje (комплект)

    Brynje – це історичний бренд, який з 1887 року відомий у всьому світі своєю якістю, функціональністю та довговічністю. Коли Тенцінг Норгей та сер Едмунд Хілларі вперше піднялися на ..

7585.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)