Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Brunox

Brunox

Компанія "BRUNOX" була заснована в 1979 році швейцарським хіміком Bruno Lieberherr. Головною метою компанії стало виробництво та реалізація унікальних антикорозійних засобів, які за своєю якістю могли перевершити показники традиційних легких мастильних речовин, очисників металу та силіконових аерозолів. Сьогодні продукцію "Brunox" використовують найбільші зарубіжні компанії, такі як "Audi", "Robert Bosch GmbH", "Mercedes Daimler-Chrysler", "Philippe Patek S.A.", "Simens AG", "Volkswagen AG", "BMW". Перераховані вище, а також багато інших компаній є постійними партнерами компанії "Brunox AG".
Швейцарська компанія виробляє засоби для догляду за металевими поверхнями для автосервісів, харчової промисловості, побутових потреб, велосипедистів і звісно для власників зброї. Як засоби для догляду за зброєю компанія "BRUNOX" пропонує два засоби: "BRUNOX Turbo-Spray" для повсякденного використання тими, хто стріляє часто, та "BRUNOX LUB&COR" для тривалого захисту від корозії під час тривалого зберігання або транспортування.


Мастило Brunox Gun Care спрей 100 мл.

Мастило Brunox Gun Care спрей 100 мл.

Опис мастило Brunox Gun Care:Мастило було перевірено та рекомендовано фахівцями з НАТО та має код S-761. Це означає, що формула максимально продумана і мастило дійсно якісне. Gun Care надійно змащує в..

242.00 грн

Мастило Brunox Gun Care спрей 300 мл.

Мастило Brunox Gun Care спрей 300 мл.

Опис мастило Brunox Gun Care:Мастило Gun Care розроблена таким чином, щоб її можна було використовувати для зброї всіх різновидів. Виконати воно може відразу три функції: чищення, мастило та консервац..

428.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)