Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Browning

Browning

    Починаючи з 1897 року, дати створення першої зброї Browning, мільйони, а точніше десятки мільйонів мисливських рушниць і карабінів, або стрілецької зброї, були створені та позначені маркою Browning.
            
   Компанія, що є винахідником напівавтоматичних рушниць, рушниць з вертикальним розташуванням стволів, напівавтоматичних карабінів і, нарешті, вертикально розташованої зброї з найменшою віддачею і найшвидшою скорострільністю на ринку, вписала своє ім'я в історію стрілецької зброї, створивши широкий асортимент різноманітних моделей, спільною рисою яких є їхня чудова надійність і експлуатаційні характеристики. Щодня в усьому світі зброя компанії Browning, стара або нова, гладкоствольна або нарізна, що використовується для стрільби або полювання, приносить своїм користувачам величезне задоволення.
    
   Стрільці, мисливці, колекціонери постійно знаходять невичерпне джерело натхнення в цих чудових виробах. Серед марок зброї, як і серед марок годинників чи автомобілів, є назви, які є незабутньою історією цих галузей. І прикладом цього може слугувати марка Browning.

https://www.browning.com/
Рушниця Browning B425 Waterfowl k. 12

Рушниця Browning B425 Waterfowl k. 12

Рушниця Browning B425 Waterfowl k. 12    Рушниця Browning B425 Waterfowl є продовженням 4-го покоління знаменитої моделі Browning B25. Відрізняється надійністю та довговічністю в експлуатаці..

97867.00 грн

Карабін нарізний Browning SA k.22LR

Карабін нарізний Browning SA k.22LR

Browning SA k.22LМалокаліберна напівавтоматична гвинтівка розроблена ще самим Джоном Мозесом Браунінгом і без істотних змін випускається з 1924 року без перерв.Принцип дії автоматики SA-22 заснований ..

37433.00 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)