Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Bore Tech

Bore Tech

https://www.boretech.com/

Американська компанія Bore Tech заснована в березні 1997 року в Північно-східній Пенсільванії.
З початку свого існування, фахівці компанії Bore Tech поставили за мету створити лінію аксесуарів преміум-класу для чищення та догляду за зброєю.
Приладдя для чищення Bore Tech серед аналогів вирізняється формою, підгонкою і функціональністю, а також якістю і зручністю у використанні. Кожна деталь ретельно опрацьовується, щоб забезпечити бездоганну надійність і практичність у процесі експлуатації.
За роки існування компанії було максимально вдосконалено технологічну та виробничу лінію. Завдяки цьому компанія Bore Tech продовжує залишатися на крок попереду конкурентів, роблячи свою продукцію еталоном якості в напрямі чищення та догляду за зброєю.
"A completely clean gun without question" ("Абсолютно чиста зброя без питань") - девіз, якого професіонали Bore Tech дотримуються від дня заснування компанії.
Уся продукція Bore Tech ексклюзивно виготовлена в США!


Вішер Bore Tech пластиковий к. 12

Вішер Bore Tech пластиковий к. 12

Вішер пластиковий для чищення 12 калібру — запатентована конструкція вішера дозволяє зробити чистку гладкоствольної зброї легшою та зручнішою. Консрукція вішера дозволяє створити максимальний контакт ..

656.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)