Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 16:00

Сб.- Нд.-вихідний

Anschütz

Anschütz

    

https://jga.anschuetz-sport.com/     З моменту свого заснування ім'я компанії ANSCHÜTZ є синонімом інновацій та перфекціонізму. З тих пір до сьогоднішнього дня нічого не змінилося. Вироби компанії ANSCHÜTZ користуються високим визнанням по всьому світу завдяки їх точності та якості обробки. З таким настроєм директор Йохен Аншутц разом зі своїм колективом підходить до вирішення завдань майбутнього відповідно до традицій і прагне успішно продовжувати довгу та славну історію компанії ANSCHÜTZ.


     Стволи ANSCHÜTZ і доведена до досконалості конструкція затворів гарантують Вам найвищу якість виготовлення зброї. Численні переможці олімпіад, чемпіони світу та Європи, а також понад 95% усіх біатлоністів і більшість стрільців спортсменів у всьому світі довіряють точності ANSCHÜTZ. 

        
     Скористайтеся 150-річним досвідом, вкладеним у ці мисливські гвинтівки, так само, як Ви отримуєте вигоду від технологій зі світу автоспорту, які використовуються під час виробництва звичайних автомобілів. Але традиція - це, звісно, далеко не все. Сьогоднішньому мисливцеві необхідні найсучасніші збройові технології, що забезпечують найвищу точність стрільби для гарантії влучання, безпеку завдяки використанню досконалих технічних рішень, надійність завдяки найвищій якості оброблення і вибору матеріалів, а також прикладистість завдяки ергономічній геометрії ложі, її оптимальній вазі та балансуванню. Ви завжди можете покластися на першокласні гвинтівки компанії ANSCHÜTZ, призначені для полювання і спорту. Гвинтівка ANSCHÜTZ стане Вашим надійним супутником завдяки неперевершеній точності стрільби і функціональності. Для мисливців компанії ANSCHÜTZ, вироби вже давно є не тільки щоденними супутниками під час мисливського сезону - вони є їхньою пристрастю.


Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR

Карабін нарізний Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR

Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR       Карабіни ANSCHÜTZ відомі у всьому світі своєю точністю, прецизійною конструкцією та неперевершеними балістичними якостями. Виробник найякі..

63550.00 грн

Карабін нарізний Anschütz 1770 D German Stock k. 223 Rem

Карабін нарізний Anschütz 1770 D German Stock k. 223 Rem

Anschütz 1416 HB G Classic k. 22 LR    Карабіни ANSCHÜTZ відомі у всьому світі своєю точністю, прецизійною конструкцією та неперевершеними балістичними якостями. Виробник найякіснішої високо..

97990.00 грн

Магазин Anschutz, 10 зарядний .22Lr.

Магазин Anschutz, 10 зарядний .22Lr.

..

3321.00 грн

Магазин Anschutz, 5 зарядний .22Lr.

Магазин Anschutz, 5 зарядний .22Lr.

..

3034.00 грн

Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)