Україна, м. Київ
вул. Нагірна 6/31

Пн-Пт с 11:00 до 18:00

Сб.- Нд.-вихідний

Aimpoint AB

Aimpoint AB

https://www.aimpoint.com/

    Aimpoint AB —шведська компанія, що займається розробкою і виробництвом оптичних і оптоелектронних прицілів цивільного, спортивного, військового і поліцейського призначення. Була заснована 1974 року, у шведському місті Мальме. У 1975 році представила на ринку свій перший комерційний продукт. У 1997 році отримала свій перший багаторічний контракт від американської армії на виробництво прицілів Aimpoint CompM2 відповідно до умов якого було поставлено близько 200 тисяч прицілів, а потім, у 2004 році було вироблено ще близько 70 тисяч. Наразі у світі використовується понад мільйона прицілів компанії Aimpoint з яких приблизно половина - у військових цілях. Виробничі потужності компанії дають змогу виробляти 25-35 тисяч прицілів на місяць
 
    Компанія пропонує широкий вибір оптичних і коліматорних прицілів для мисливців, стрільців-спортсменів, військових і поліцейських організацій. Значна частина продуктів передбачає своє застосування в темний час доби спільно з приладами нічного бачення. В останні роки деякі моделі розробляються з урахуванням досвіду, отриманого в бойових діях Коаліційних сил в Афганістані, наприклад модель "Micro IT", яка важить всього 105 грам.
 
    Уся продукція проходить перевірку на якість у жорстких умовах приполярних областей. умовах приполярних областей, робочий діапазон температур становить -30 °C - +60 °C. +60 °C, конструкція всіх моделей (за винятком надкомпактних) піддається тестів із зануренням у воду на глибину не менше 45 м. На додаток до цього продукція військового призначення повинна витримувати падіння з метрової висоти без порушення положення середньої точки прицілювання. Компанія "Aimpoint AB" стверджує, що тільки оптика її виробництва повністю виключають вплив паралакса на точність вогню.


Кріплення Aimpoint (Ø30)

Кріплення Aimpoint (Ø30)

    Широке нешвидкознімальне кільце Aimpoint SRP-L 30 mm, BH=6 mm використовується для встановлення оптичних та коліматорних прицілів закритого типу на планку стандарту Picatinny...

2747.00 грн

Приціл Aimpoint CompM5s™

Приціл Aimpoint CompM5s™

     ..

49200.00 грн

Приціл Aimpoint 9000SC 2x

Приціл Aimpoint 9000SC 2x

    Коліматорний приціл Aimpoint 9000SC 2X є закритим коліматорним прицілом середньої довжини, з можливістю кріплення на 2 кільця діаметром 30мм. Він оснащений фіксованою системою з дво..

21320.00 грн

Приціл Aimpoint CompМ3

Приціл Aimpoint CompМ3

      Aimpoint CompМ3 розроблений для швидкого наведення і точної стрільби як нерухомим, так і цілям, що рухаються, на короткій і середній дистанції. Завдяки своїм компактним розмірам м..

26650.00 грн

Приціл Aimpoint Micro T-2

Приціл Aimpoint Micro T-2

Приціл виготовлений у Швеції, з нордичним характером та чудовою якістю, всіх вузлів без винятку!Комбінація швидкості прицілювання та точності пострілу – це те, що робить приціли Aimpoint оптимальним в..

31980.00 грн

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)